Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Specjalistyczny serwis silników a także urządzeń stosowanych na okrętach

Specjalistyczny serwis silników a także urządzeń stosowanych na okrętach

Specjalistyczny serwis silników a także urządzeń stosowanych na okrętach

Profesjonalny serwis silników i sprzętów stosowanych na okrętach proponuje marka SERVIPOL. Mający doświadczenie specjaliści mają pojęcie, w jaki sposób naprawiać każdy rodzaj silników, abstrahując od faktu, czy awaria jest większa bądź mała, gdyż posiadają oni w tym temacie niemałe doświadczenie. Każda naprawa silników jachtowych odbywa się tak szybko jak to możliwe. Mało tego, właściciele jachtu zdobywają wiedzę o tym, w jaki sposób dbać o jacht, by nie trzeba było martwić się następną awarią. Najpierw eksperci szczegółowo ustalają, co należy naprawić, a później opracują strategię, jaka to umożliwia.

W chwili, gdy mają miejsce remonty silników jachtowych, specjaliści podejmą za zamówienie całkowitą odpowiedzialność. W rezultacie, zapewnione pozostaje płynne prosperowanie silnika. Remonty są generalne i obejmują: odbiór silnika, kontrolę wzrokową, pomiar i zweryfikowanie części silnika, szczegółową wycenę po skontrolowaniu, remont silnika a także przesłanie działającego silnika do klienta.

W obrębie remontów takich jak serwis silników jachtowych dostępne są 2 możliwości: Smooth oraz Expert. Alternatywa Smooth zawiera nie tylko remont, lecz również dowiezienie zleceniodawcy podzespołów zamiennych. Działania w ramach tego rozwiązania zabezpieczane są pakietem gwarancyjnym S – Guard Smooth. Poza typowym remontem będzie miała miejsce również naprawa wizualna silnika. Będzie więc on faktycznie wyglądał jak najnowszy. Pakiet Expert na dodatek poszerzony jest o funkcjonalność operacyjną. Prace mechaników zabezpieczane są pakietem gwarancyjnym S – Guard Protect. Specjaliści zaplanują program przeglądów i prac konserwacyjnych.

Przeglądy zrobione w przyszłości pozostaną zgodne z instrukcjami fabrycznymi. Klienci mają możliwość liczyć na wymiany oleju, sprawdzanie szczelności zaworów, jak i na wymienienie łożysk. Spore doświadczenie a także nowoczesne nastawienie do powziętych zadań przyczyniają się do tego, iż zleceniodawcy bez namysłu są przekonani, by serwis silników oraz urządzeń okrętowych powierzyć dokładnie tutaj. I oczywiście, gdy tylko pojawi się ta konieczność, chętnie pojawią się w dalszych latach.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.