Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kamil Grabarczyk: specjalista zajmujący się upadłością klientów prywatnych a także upadłością zakładów pracy

Kamil Grabarczyk: specjalista zajmujący się upadłością klientów prywatnych a także upadłością zakładów pracy

Kamil Grabarczyk: specjalista zajmujący się upadłością klientów prywatnych a także upadłością zakładów pracy

Kamil Grabarczyk to specjalista który zajmuje się upadłością klientów prywatnych a także upadłością zakładów pracy. Jego kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego i upadłościowego to miejsce zaufane, do którego przychodzi wielu zainteresowanych, zmotywowanych poleceniami. W momencie, kiedy zadłużony nie może sprostać zadłużeniu, może decydować się na postępowanie o zatwierdzenie układu i ekspert na początku zobaczy całą dokumentację, a potem postanowi, co zrobić dalej. Radca zajmie się opracowaniem pisma o zgłoszenie upadłości. W piśmie nie będzie brakowało ważnych punktów dla danej okoliczności, jak i urzędowych podpunktów.

Później, Kamil Grabarczyk wręczy w imieniu wnioskodawcę podanie w Sądzie Rejonowym z Wydziałem Gospodarczym adekwatnym dla miejsca zamieszkania wnioskodawcy bądź miasta, w którym przedsiębiorca prowadzi firmę. Następne etapy współpracowania w przypadku upadłości konsumenckiej to: badanie wniosku przez instytucję sądową oraz ogłoszenie upadłości, wskazanie syndyka, wskazanie wierzytelności do osoby zarządzającej majątkiem upadłego i dokonującej podziału funduszy pomiędzy wierzycielami wraz z ustaleniem oraz składem kapitału, złożenie przez osobę zarządzającą majątkiem upadłego i dokonującą podziału funduszy pomiędzy wierzycielami szkicu planu spłaty lub informacji o występowaniu powodów do umorzenia zobowiązań bez ustalania planu spłaty bądź do odmówienia oddłużenia.

W wypadku gdy będzie wyznaczona upadłość firmy, to odbywają się następujące po sobie: zgłaszanie długów, przygotowanie listy zadłużenia, zgłoszenie sprzeciwu do listy długów, zatwierdzenie spisu zadłużenia, sporządzenie rozkładu podziału, podanie napomnienia albo potwierdzenie harmonogramu rozdziału, opracowanie końcowego rozkładu podziału oraz stwierdzenie zakończenia postępowania upadłościowego. Na każdym etapie współpracy klienci mogą oczekiwać na znaczące rady po stronie eksperta. Kamil Grabarczyk to ekspert, który jest świadomy, w jaki sposób poprowadzić wszystko, podczas gdy stwierdzi, iż konkretna sprawa dobrze rokuje.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.