Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Mariusz Habrzyk

Mariusz Habrzyk

Mariusz Habrzyk

Dlaczego warto skorzystać z pomocy trenera personalnego

Moda na zdrowy styl życia naprawdę jest duża, wiele osób zaczęło sobie zdawać sprawę z jej licznych zalet. Jednym z częstych przejawów zainteresowania zdrowiem jest korzystanie z siłowni, miejsc w jakich można sobie poćwiczyć przybyło wiele w ostatnim czasie. Jednak rozpoczynając ćwiczenia trzeba zdać sobie sprawę z jednej bardzo ważnej rzeczy. Żeby faktycznie mogły one przynieść planowane efekty, to trzeba je odpowiednio wykonywać, zarówno od technicznej strony, jak też liczby powtórzeń i ciężarów. Niewłaściwa technika spowodować może różne poważne kontuzje, które na wiele miesięcy mogą wyłączyć z ćwiczeń, dlatego jest ona kluczowa w takich aktywnościach. Z kolei powtórzenia i ciężary w dużej mierze zależeć będą od celu, jaki ktoś sobie postawi. Całkowicie odmiennie będzie bowiem ćwiczyć osoba planująca nabrać kilku kilogramów mięśni, a inaczej osoba, która chciała będzie zrzucić te kilogramy. Dlatego też dobrą opcją dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią będzie Trener personalny katowice.

W większości siłowni są możliwości wynajęcia takiej osoby wśród pracującego personelu, niejednokrotnie otrzymuje się nawet wprowadzającą godzinę za darmo. Trener personalny posiada przede wszystkim dużą wiedzę na temat ćwiczeń, i po zrobieniu krótkiego wywiadu ustali ich odpowiedni zestaw. Najskuteczniejsze są kilkutygodniowe cykle, po zakończeniu których omawia się poczynione postępy, a następnie opracowuje się plan na kolejny okres. Pierwsze tygodnie to także uczenie prawidłowej techniki i korygowanie popełnianych błędów, ma to ogromne znaczenie do tego żeby nie zrobić sobie krzywdy. Nie do przecenienia też będzie rola motywująca trenera. Jeśli ktoś się już umówi na Trening personalny katowice na konkretną godzinę, to z reguły coś poważnego się będzie musiało stać, żeby nie pojawić się na takich zajęciach. W przypadku samodzielnego chodzenia takiej motywacji już często nie ma, co nierzadko kończy się coraz większym opuszczaniem i w końcu całkowitą rezygnacją.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.